Kampinoski Park Narodowy

Kampinoski Park Narodowy to świetny pomysł na wycieczkę w pobliżu Warszawy. W granicach parku znajdują się rozległe obszary Puszczy Kampinoskiej, położone w pradolinie Wisły. Tworzy ona wyraźnie wyodrębniony układ przyrodniczy o znaczeniu europejskim. Podczas spaceru będziemy mieli okazję zobaczyć bardzo zróżnicowaną przyrodę w stanie nienaruszonym przez człowieka. Dzięki ciekawej formie zamienimy nasz spacer w przygodę! 

 

Program:

-Muzeum Kampinoskiego Parku Narodowego – wystawa plenerowa 

-zwiedzanie z przewodnikiem KPN 

-skansen budownictwa puszczańskiego 

-ścieżka dydaktyczna "Skrajem Puszczy" z wieżą widokową 

-zajęcia terenowe z rozpoznawania śladów zwierząt  

-ognisko z pieczeniem kiełbasek 

-zabawy terenowe z wykorzystaniem kompasów i azymutów 

 

Możliwość dobrania do programu warsztatów tematycznych/rękodzielniczych (m.in. pieczenie chleba, wyrób sztucznych kwiatów, robienie palm kampinoskich, lepienie z gliny, frotaż, drugie życie dzianiny) - dopłata w zależności od ilości osób. 

 

Uwaga! Oferta skierowana jest do uczniów klas IV i wzwyż. Ośrodek Dydaktyczno-Muzealny w Granicy nie prowadzi zajęć tematycznych dla grup dzieci w wieku przedszkolnym oraz klas I-III ze szkół podstawowych – im proponujemy inny program po parku: zwiedzanie Zagrody Widymajera połączone z projekcją filmu o KPN, spacer ścieżką dydaktyczną oraz trasą questu "Tropem króla łosia". 

 

Ceny:  

26-35 – 85 zł 

36-42 – 75 zł 

43-47 – 65 zł 

© 2023 by Robert & Alan. Proudly created with Wix.com

FAQ   |   Shipping & Returns   |   Store Policy   |   Payment Methods