FAQ, czyli zbiór najczęściej zadawanych przez Państwa pytań i nasze odpowiedzi na nie: 

FAQ

Czy zwrócenie się do Państwa o ofertę jest w jakiś sposób zobowiązujące?


Oczywiście, że nie! Niezależnie od tego, czy jest to oferta gotowej już wycieczki, czy też propozycja, którą tworzymy specjalnie dla Państwa, jest ona całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca. Możecie śmiało prosić nas o nowe propozycje, zmiany w otrzymanych ofertach i wersje alternatywne, a na koniec i tak nie skorzystać. Choć oczywiście będzie nam bardzo miło, jeśli zdecydują się Państwo na nasze usługi :).




Czy cena wycieczki obejmuje jej ubezpieczenie?


Tak. Każdy uczestnik wycieczki, niezależnie od miejsca czy czasu jest trwania, zostaje przez nas ubezpieczony.




Ile czasu wcześniej należy zaplanować wycieczkę/event?


Wiadomo – im szybciej, tym lepiej. Jeśli chodzi o wycieczki szkolne, to gorący okres wycieczek, czyli kwiecień/maj/czerwiec jest bardzo oblegany i należy parę miesięcy wcześniej zarezerwować wyjazd. Prosimy jednak w każdej możliwej sytuacji dzwonić lub pisać o terminy – dołożymy wszelkich starań, aby nawet na ostatnią chwilę coś zaplanować. Tak samo jest z urodzinami czy imprezami integracyjnymi – warto załatwić wszystko zawczasu, na ostatnią chwilę może się okazać, że np. bilety wstępu do upragnionej atrakcji są już wyprzedane na dany dzień. Ale co to dla nas – w razie czego, wykombinujemy coś innego :)




Czemu ktoś nie odebrał ode mnie telefonu?


Jeżeli któreś z nas nie odebrało – na pewno oddzwonimy w pierwszej wolnej chwili. Telefon mamy zawsze przy sobie, ale są sytuacje, w których nie możemy akurat odebrać, np. podczas zwiedzania z wycieczką. Proszę wtedy oczekiwać telefonu zwrotnego.




Czy można modyfikować program wycieczki/warsztatów?


Oczywiście – zawsze podkreślamy, że jesteśmy dla Państwa i dokładamy wszelkich starań, aby nasze propozycje były dla Was atrakcyjne. Wystarczy napisać, co chcieliby Państwo zmienić, jaki punkt programu dodać, a jaki usunąć, czy zasygnalizować, że jakaś forma spędzania czasu Wam nie przypadła do gustu – będziemy kombinować, aby stworzyć plan idealny!




Czy są jakieś ukryte koszty nieuwzględnione w cenie?


Absolutnie nie. Wszystkie bilety, wejściówki do obiektów czy dodatkowe atrakcje są zawsze uwzględnione w cenie. Nie musza Państwo się obawiać sytuacji, że uczestnicy zostaną postawieni nagle przed koniecznością samodzielnego zapłacenia za część programu, która jest w planie.





Jeżeli nie znalazłeś tu odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie

albo nasza odpowiedź jest dla Ciebie niewystarczająca, napisz do nas! 

© 2023 by Robert & Alan. Proudly created with Wix.com

FAQ   |   Shipping & Returns   |   Store Policy   |   Payment Methods