Wrocław

Wrocław nazywany jest Wenecją Północy, jest 5 miastem w Europie pod względem ilości mostów i Kładek (ponad 120 mostów na terenie miasta). Był też okrzyknięty Europejską Stolicą Kultury 2016. Wrocław zaskakuje nas wieloma rzeczami.

Jeśli chcecie poczuć jego klimat i dowiedzieć się gdzie powstała najstarsza restauracji w Europie, wybierzcie się na naszą wycieczkę!  

 

Jedną z głównych atrakcji naszej wycieczki będzie wizyta w Hydropolis - to miejsce, w którym różnorodne technologie multimedialne, interaktywne instalacje, wierne repliki i modele oraz bogate w informacje ekrany dotykowe służą jednemu celowi: ukazaniu wody z różnych, fascynujących perspektyw. To unikatowe centrum wiedzy, które łączy walory edukacyjne z nowoczesną formą wystawienniczą. Odkryw Wrocław a procesy, w których bierze udział woda – od funkcji pełnionych w ciele człowieka, po prądy oceaniczne, które kształtują klimat na Ziemi. 

 

Odwiedzimy także Movie Gate – jedyną galerię w Europie z oryginalnymi rekwizytami z Hollywood, gdzie odkryjemy świat filmu, nauki i historii w ponad 50 pomieszczeniach schronu z II wojny światowej! 

 

Program:

-zwiedzanie Wrocławia z przewodnikiem (do wyboru trasa zabytkowa lub szlakiem krasnali) 

-edukacyjna gra miejska 

-Hydropolis 

-MovieGate 

-Wrocławskie ZOO z Afrykarium 

 

Ceny: 

25-35 – 380 zł 

36-42 – 360 zł 

43-47 – 335 zł  

© 2023 by Robert & Alan. Proudly created with Wix.com

FAQ   |   Shipping & Returns   |   Store Policy   |   Payment Methods